خانه / نبات چوبی / نبات چوبی زعفرانی سلفون دار تک نفره |نماینده فروش آن در کشور

نبات چوبی زعفرانی سلفون دار تک نفره |نماینده فروش آن در کشور

نبات از محلول اشباع قند ساکارز یا همان شکر در آب به وجود می آید که طی یک مکانیزم فیزیکی با گذشت زمانی متبلور شده به صورت کریستال های زیبا شکل می گیرد از بین نبات ها نبات چوبی زغفرانی طرفداران زیادی دارد نبات به دلیل گرم بودن در درمان سردی بدن استفاده می شود پر طرفدارترین نبات٬ نبات چوبی زعفرانی است و برای طعم دار کردن نبات از زعفران استفاده می شود نبات زعفرانی مقوی نشاط آور ضدنفخ ملین و مدر می باشد نبات در تسکین درد معده٬ درد ناشی از انقباض ماهیچه٬ تسکین درد پشت٬ کاهش درد کمر٬ رفع درد ناحیه شکم٬ علاج پا درد٬درمان اسهال٬ افزایش انرژی و نشاط٬جلوگیری از جاری شدن آب دهان و خواص آن درمان تنگی نفس٬ از بین بردن کرمهای کدو٬ تپش قلب و کرمک در انتهای روده بزرگ و درمان نشانه های نقرس٬ بلغم و فلج شدن قسمتی از بدن٬ درمان تکرر ادرار و خشونت صدا٬ و برای درمان خشونت صدا و غیره از خواص نبات چوبی زعفرانی است نبات چوبی زعفرانی سلفون دار تک نفره بیشترین خریداران را دارد. قیمت انواع نبات بسته به برند و نوع آن فرق دارد.

نبات چوبی زعفرانی سلفون دار تک نفره |نماینده فروش آن در کشور

نبات چوبی زعفرانی سلفون دار تک نفره

نبات چوبی زعفرانی سلفون دار تک نفره در نبات های چوبی زعفرانی سلفون دار تک نفره یکی از سوغاتی های سالم و استاندارد ایران است که بلورهای نبات به دور یک چوب تشکیل می شود و این چوب استفاده شده در نبات بسیار بهداشتی است و هنگام تهیه این نبات در داخل آن از چوب استفاده می کنندچوب داخل آن را ۳ بار داخل آب می جوشانند و کاملا بهداشتی تهیه می شود و زعفران نیز به عنوان طعم دهنده در نبات استفاده می شود وبعد از تولید داخل سلفون بسته بندی کرده و روانه بازار می کنند. این نوع نبات علاوه در منزل در کافی شاپ ها٬ هتل٬ هنگام مسافرت٬ محل کار٬ موسسات و شرکت ها٬ و رستوران ها و غیره استفاده می شود.

مرکز فروش انواع نبات چوبی زعفرانی

مرکز فروش انواع نبات چوبی زعفرانیانواع نبات چوبی زعفرانی در اکثر فروشگاههای مواد غذایی در بسته های مختلف و به صورت فله ای عرضه می شود فروش این گونه نبات به صورت غیر حضوری از فروشگاه های مجازی نیز عرضه می شود. نبات چوبی زعفرانی در سلفون هر خوشه جدا بسته بندی می شود و در بسته های سلفون یک نفره و در کارتن ۲۰ تایی به بالا بسته بندی شده و در سراسر کشور عرضه می شوند.

شرکت واردات و صادرات نبات چوبی زعفرانی

شرکت واردات و صادرات نبات چوبی زعفرانیشرکت هایی در کشور هستند که به کار واردات و صادرات نبات چوبی زعفرانی مشغول هستند و نبات تولید شده را از شرکت های تولیدی خریداری و به کشورهای خارجی صادر میکنند و نبات را از کشورهای خارجی وارد کشور می کنند و شرکت های تولید کننده تجار و بازرگانان این عرصه نبات نیز نبات چوبی زعفرانی بسته بندی شده را در بسته های مختلف و با کیفیت به کشورهای همسایه صادر میکنند.

مرکز توزیع نبات چوبی زعفرانی به صورت عمده

مرکز توزیع نبات چوبی زعفرانی به صورت عمدهتوزیع کننده عمده نبات زعفرانی چوبی بیشتر شرکت تولیدی زعفران هستند که از طریق دفتر فروش و نمایندگی های فروش و یا دفتر فروش در اقصی نقاط کشور توزیع می شود و مشهد قطب توزیع زعفران در ایران است.این مراکز انواع نبات را به صورت عمده و مستقیم از کارخانه به قیمت تولیدی در سراسر کشور عرضه می کنند.

با کیفیت ترین آبنبات چوبی در کشور

با کیفیت ترین آبنبات چوبی در کشوربا کیفیت ترین آبنبات چوبی در کشور برندی است که در تهیه آن از شکر طبیعی خالص و از زعفران طبیعی درجه یک بدون استفاده از مواد مصنوعی و رنگ های مجازی استفاده شود و از برندهای با کیفیت صادراتی و معتبر باشد و از تجهیزات بروز و مطابق با استاندارد جهانی استفاده کند. نبات شهد بهار و نبات بیگ بوم از این نبات های با کیفیت هستند آبنیات چوبی دسته دار نیز اگر از مواد طبیعی و با کیفیت استفاده شود نیز سالم می باشد شکلات رنگی نیز در صورتی مفید و بهداشتی و سالم است که از مواد شیمیایی و رنگ های غیر مجاز مصنوعی در تولید آن استفاده نکنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150880479
پست الکترونیکی:sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نبات چوبی زعفرانی ۳۰۰ گرمی سحرخیز | تولید و عرضه آن در کشور

روش تولید نبات بسیار ساده است. شما می توانید نبات را در خانه هم تولید نمایید. نبات با جوشاندن شکر تولید می شود که در هنگام تهیه به آن افزودنی های گوناگونی را می

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ