خانه / آبنبات / آبنبات چوبی بدون گلوتن | نماینده فروش آن در کشور

آبنبات چوبی بدون گلوتن | نماینده فروش آن در کشور

آبنبات چوبی بدون گلوتن یکی از فرآورده هایی می باشد که شرکت های مختلفی آن را تولید می نمایند. 

این آنبات ها در طعم های مختلفی تولید می شوند که می توان به این مزه ها اشاره کرد:

 • آب نبات چوبی با طعم دارچینی
 • اب نبات چوبی با طعم هل
 • آب نبات چوبی با طعم لیمو
 • آب نبات چوبی با طعم نعناع
 • آب نبات چوبی با طعم زعفران
 • و …

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلف در سراسر کشور این نوع از آب نبات ها را خریداری کنید. عرضه نبات در کشور هم از سوی شرکت های تولید صورت می گیرد و به فروشگاه ها عرضه می گردد. 

آبنبات چوبی بدون گلوتن | نماینده فروش آن در کشور

موارد مصرف آبنبات چوبی بدون گلوتن

موارد مصرف آبنبات چوبی بدون گلوتن گلوتن از جمله موادی به شما می رود که پروتئینی است. از این نوع ماده در صنایع غذایی مختلفی استفاده می شود که بیشتر برای چسبندگی کار می گیرند. شما می توانید این ماده را در بستی ها و شیرینی جات هم مشاهده کنید. کشسانی مواد غذایی دلیلش همین استفاده از گلوتن است. 

گلوتن برای کسانی که از بیماری سلیاک رنج می برند، مضر می باشد. آن ها به این ماده غذایی حساسیت دارند که با خوردن آن واکنش های گوناگون عصبی از خود نشان می دهند. برای همین است که ما شاهد تولید انواع آبنبات چوبی بدون گلوتن هستیم. 

بزرگترین بازار آبنبات چوبی در ایران

بزرگترین بازار آبنبات چوبی در ایرانآبنبات چوبی را شما می توانید از بازارهای مختلفی خریداری کنید. 

اگر سری به بازارهای شیرینی جات بزنید، بی گمان با مغازه های مختلفی رو به رو خواهید شد که کارشان فروش محصولات گوناگون شرکت هایی می باشند. این فروشگاه ها را به راحتی می توانید پیدا کنید و خرید عمده و جزئی خود را از آنان انجام دهید.

یکی دیگر از بزرگترین بازار آبنبات چوبی در ایران، اینترنت است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت های مختلف، این شیرینی خوش مزه را با طعم های گوناگون برای کودکان تان تهیه کنید. البته مصرف کنندگان آن رده سنی خاصی ندارند. 

سفارش عمده آبنبات چوبی بدون گلوتن

سفارش عمده آبنبات چوبی بدون گلوتنآبنبات چوبی بدون گلوتن را می توانید به صورت عمده هم سفارش دهید. شما قارد هستید از این راه ها سفارش خود را ثبت کنید:

 • کارخانه ها: در شرکت های تولیدی بخشی به نام واحد فروش وجود دارد. این بخش دارای شماره های تماس و ایمیل است. شما می توانید از هر دو طریق با این واحد تماس گرفته و سفارش خود را به آنان بدهید. 
 • شرکت های وارد کننده: این شرکت ها نمایندگی های گوناگونی در سراسر کشور دارند. این نمایندگی های که در کنار توزیع محصولات، در بخش پذیرش سفارشات هم فعالیت می کنند. 

بهترین مارک آبنبات چوبی در کشور

بهترین مارک آبنبات چوبی در کشورشرکت های گوناگونی در ایران وجود دراند که آب نبات چوبی را تولید می کنند. این شرکت ها برندهای معروفی در این زمینه هستند. آنان همچنین محصولات خود را به فروشگاه  معتبر نبات و آبنبات عرضه می دارند. خریدار آّنبات چوبی به دنبال بهترین مارک و برند می گردد که می تواند از فروش گاه های مختلف حتی سوپر مارکت های نزدیک منزل پیدا کرده و خریداری نماید. 

به چند شرکت معتبر که در زمینه تولید آبنبات چوبی فعالیت می کنند در این جا اشاره می نماییم: 

 • شرکت تولیدی شیرین عسل 
 • شرکت تولیدی گلبهار 
 • شرکت تولیدی ۲۰۰۰ 
 • شرکت تولیدی ویتانا 

صادرات آّنبات به قیمت کارخانه

صادرات آّنبات به قیمت کارخانهدر کار صادرات می باشید، حتماً به دنبال قیمت هایی می گردید که بتوانید با خرید کالای ارزان تر، از آن سود بیشتری ببرید. 

شما برای خرید آّنبات ارزان می توانید به کارخانه های تولیدی سر بزنید. این کارخانه ها در تعامل با شما به قیمت کارخانه تولید خود را در اختیارتان می گذارند. پس با این حساب باید به کارخانه های گوناگونی در سطح کشور مراجعه کنید و بهترین آنبات را برای صادرات آماده نمایید. 

شما همچنین می توانید برای خرید آبنبات به قیمت کارخانه به فروشگاه های آنلاین هم سر بزنید. این فروشگاه ها نیز انواع آنبات را در اختیارتان قرار می دهند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش : سارا سجادی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09150880479
پست الکترونیکی:sara.sajjadi70@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش آبنبات های مغزدار کیلویی به زیر قیمت بازار

یکی از خوراکی های شیرین که بسیار خوشمزه و مورد توجه بوده و طرفداران بسیاری دارد، آبنبات می باشد که در رنگ ها و طرح و شکل های مختلف تولید شده و به بازار عرضه می

دیدگاهتان را بنویسید

آراد برندینگ